مشاور، مدرس و محقق بازاریابی                                                                 

یکشنبه 1398/04/30
سخن روز
جوهره استراتژی انتخاب چیزی است که نباید انجام داد. (مایکل پورتر)

نظر سنجی

به نظر شما برای شروع یک کسب و کار جدید، کدام یک از عوامل زیر در اولویت می باشد؟

Results

"نتیجه رای : 329"

اناگرام (تیپ های نه گانه شخصیت)
اناگرام

دانش نوين اناگرام مكمل دانش ان ال پي در راستاي رساندن انسان به رسالت خويش مي باشد و امروزه به عنوان آخرين و جديدترين روش شناخت شخصيت ها و ذات هر انساني قدم در عرصه هاي زندگي گداشته و ديدگاه بسيار وسيعي را در مقابل ديدگاه انسان مي گشايد. از اناگرام مي توان در هر محيط و حرفه اي به راحتي بهره جست و هر كس را در سر جاي خودش قرار داد.

از كاربردهاي مهم اين علم، در مديريت منابع انساني استفاده از افراد در تخصص هاي ذاتي خود و بر طبق استعدادهاي فردي مي باشد. از طريق اين علم مي توان به راحتي تشخيص داد كه چه افرادي براي سمت هاي رياست، مديريت، خطوط توليد،‌ دفاتر مهندسي، كارهاي هنري، حسابرسي و مميزي مناسب بوده و اگر افراد طبق اين شناخت در جاي خود مشغول به كار گردند، نهايت بهره وري و راندمان كاري را در سيستم خواهند داشت و در آن صورت است كه علوم فعلي مديريت بايد درست و صحيح آموزش داده شده و اشخاص با شناخت كامل از مديران و كارمندان با كمترين استرس و فشار سال ها در يك مجموعه مشغول به كار شوند و آن مجموعه روز به روز به پيشرفت خود ادامه دهد. همچنین از اناگرام می توان استفاده وسیعی در شناخت مشتریان در حوزه بازاریابی نمود.


مخاطبان دوره: مدیران عامل، مدیران و کارشناسان بازاریابی و فروش شرکت ها و سازمان ها، مدیران روابط عمومی شرکتهای دولتی و خصوصی، سازمانها، نهادها و سایر علاقه مندان

 

طول دوره: 3 ساعت

 

محتوای دوره:

 شخصیت اصلاح گر

 شخصیت یاری رسان

 شخصیت موفقیت طلب

 شخصیت فردگرا

 شخصیت کنجکاو

 شخصیت وفادار

 شخصیت خوش گذران

 شخصیت مبارز

 شخصیت مصلح


بسته آموزشی شامل: جزوه، فایل های ضمیمه، معرفی کتاب جهت ثبت نام اینجا را کلیک کنید.       
جهت دریافت خبرنامه الکترونیکی، ایمیل خود را وارد نمایید.
   
   
جهت اطلاع از برنامه های آموزشی، شماره همراه خود را وارد نمایید.