مشاور، مدرس و محقق بازاریابی                                                                 

سه شنبه 1399/07/29
سخن روز
مدیری که تنها به سود می اندیشد مانند تنیس بازی است که به جای توپ، چشم بر تابلوی امتیازها دوخته است. (ایچک آدیزس)

نظر سنجی

به نظر شما برای شروع یک کسب و کار جدید، کدام یک از عوامل زیر در اولویت می باشد؟

Results

"نتیجه رای : 411"

نوکیا رسما زیرمجموعه شرکت مایکروسافت شد

نوکیا رسما زیرمجموعه شرکت مایکروسافت شد

پس از ماه‌ها بررسی و انجام اقدامات لازم شرکت نوکیا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که فرآیند فروش آن به مایکروسافت کامل شده است و از این پس مرکز دستگاه‌ها و خدمات نوکیا رسما یکی از زیرمجموعه‌های شرکت مایکروسافت محسوب می‌شود.

 به گزارش گروه اخبار خارجی آژانس خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات (ایستنا)، البته در بیانیه نوکیا اعلام شد که کارخانه این شرکت در کشور هند موسوم به Chennai و کارخانه کره جنوبی آن با نام Masan شامل این واگذاری نمی‌شود.

 کارخانه نوکیا در کره جنوبی 200 کارمند دارد که البته شرکت نوکیا به واسطه مشکلات پیش آمده قصد دارد آن را تعطیل کند

 در مقابل، سرنوشت کارخانه Chennai هنوز مشخص نشده است و شرکت فنلاندی نوکیا تصمیم دارد به کارمندان خود در این مرکز کمک‌های مالی اعطا کند تا بتوانند فرصت‌های کاری بهتر در خارج از شرکت نوکیا را هم جست‌وجو کنند.

 لازم به ذکر است که قرارداد نوکیا و مایکروسافت همچنان تغییراتی را شامل می‌شود. گفته می‌شود که رقم نهایی 5.44 میلیارد یورویی که قرار است مایکروسافت به شرکت نوکیا پرداخت کند به واسطه سرمایه‌ها و درآمدهای این شرکت افزایش میابد.

 اما با همه این تفاسیر، گروه مدیریتی مرکز دستگاه‌ها و خدمات نوکیا از امروز به طور رسمی زیر نظر شرکت مایکروسافت رفت که این گروه شامل "استیفن ایلاپ" مدیرعامل اسبق نوکیا می‌شد و از دیگر اعضای آن می‌توان به "جو هارلو"، "یوها پوتکیرانتا"، "تیمو تویکانن" و "چیس وبِر" اشاره کرد.

 شرکت نوکیا در بیانیه رسمی خود اعلام کرد که جزییات نهایی مربوط به قرارداد خود و مایکروسافت را سه‌شنبه هفته آینده منتشر می‌کند.

 

       
جهت دریافت خبرنامه الکترونیکی، ایمیل خود را وارد نمایید.
   
   
جهت اطلاع از برنامه های آموزشی، شماره همراه خود را وارد نمایید.